Bohaterowie.


Jessica Milton 
To 17-letnia dziewczyna. Mieszka na obrzeżach Londynu. Ma włosy koloru ciemnego blondu sięgając za ramiona. Oczy ma koloru piwnego.  Nie jest za wysoko, ma 166 cm. wzrostu. Jej mama zginęła podczas napadu, z Ojcem nie utrzymuje kontaktu, bo zostawił jej mamę i ją jak Jessica była malutka. Dziewczyna zmieniła się na gorsze. Pije, ćpa, pali, imprezuje, ale dzięki przyjaciółką trzyma się na nogach. Miała kilku chłopaków, ale wykorzystywali ją, albo zdradzali. Jest zamknięta w sobie i nie liczy na żadną miłość. Ale to się zmienia jak poznaje bruneta z lokami. Jessica jest szczera do bólu, zawsze wspiera swoich przyjaciół, jest dobrą uczennicą, ale nie lubi tego okazywać, ma poczucie humoru i lubi spędzać czas w dobrym towarzystwie. Nie łatwo nawiązuje owe znajomości, ale to się zmieni. 
Ellie Golden

To 17-latnia dziewczyna. Ma długie brązowe włosy z różowymi pasemkami, ciemne duże oczy i jasną cerę. Ma 170 cm. wzrostu. Jej pasją jest taniec. Jest miłą i sympatyczną osobą. Zawsze jest szczera. potrafi skłamać ale tylko w słusznej sprawie, nie jest fałszywa, ma wielkie poczucie humoru i jest szalona jak jej przyjaciele.
Zawsze wspiera swoje przyjaciółki. Nie uczy się najlepiej, ale może liczyć na pomoc bliskich. Mieszka z rodzicami blisko centrum Londynu. Niedawno rozstała się z chłopakiem i chwilowo nie szuka chłopaka, ale jest pewna, że gdzieś tam chodzi jej druga połówka.
Rosalie Cromwelt.
To 17-letnia dziewczyna. Włosy ma koloru ciemnego blondu średniej długości, oczy koloru brązowego. Jej pasją jest fotografia i taniec. Mieszka blisko Jessic'i.

Rose jest utalentowaną. koleżeńską i miłą osobą. Przyjaciele zawsze mogą na nią liczyć. Nie kłamie za często, potrafi przekonywać innych do swojego zdania, dyskretna, oraz szalona. Nie ma chłopaka, ale szuka kogoś kto ją zrozumie i pokocha taką jaką jest. 


Zayn Malik
Ma 21 i jest członkiem zespołu One Direction, jest dość tajemniczy, skrywa swoje uczucia bo boi się odrzucenia, ale mimo wszystko potrafi być przyjacielski, odważny, szalony, szczery, przebaczanie idzie mu trudno. Uwielbia śpiewać, ale nie przepada za tańcem. Ma dziewczynę, która go czasem denerwuje. W głębi serca czeka, na tą jedyną.


Harry Styles
Ma 20 lat i jest członkiem zespołu One Direcrion, jest podrywaczem i zboczeńcem. Jest miły, zabawny, szczery, pomocny, wyrozumiały. Nie lubi gdy ktoś mu się sprzeciwia. Jego pasją jest śpiew. Gdy się zakochuje zawsze zdobywa dziewczynę, ale w jego przypadku miłość to coś obcego. Czy to samo będzie w przypadku Jess?


Niall Horan
Ma 21 lat i jest członkiem zespołu One Direction. Z całego zespołu jest najzabawniejszy i najmilszy. Potrafi dochować tajemnic, dzięki czemu jego przyjaciele darzą go zaufaniem. Kocha jeść. Uwielbia śpiew i granie na gitarze. Jest singlem, bo wierzy, że jego żona chodzi gdzieś niedaleko. Łatwo nawiązuje nowe znajomości szczególnie z dziewczynami. 


Liam Payne
Ma 21 lat i jest członkiem zespołu One Direction. Jest najpoważniejszy z całego zespołu dlatego mówią na niego Daddy, ale mimo wszystko lubi się zabawić. Wszyscy mogą na niego liczyć, a on zawsze służy swą pomocą. Wyrozumiały, szczery, inteligentny i szalony. Boi się łyżek i uwielbia śpiewać. Zawsze pilnuje Harr'ego, gdy ten wychodzi na imprezy. Kiedy Zayn jest w złym humorze, Liam idzie do Niego i próbuje nawiązać jakąś rozmowę by pomóc przyjacielowi. Tak samo pomaga innym chłopakom. 


Louis Tomlinson
Ma 22 lata i jest członkiem zespołu One Direction. Zachowuje się jak dziecko i lubi straszyć Liama łyżkami. Ma ogromne poczucie humoru. Gdy ktoś jest w złym humorze to Louis zawsze poprawi mu humor. Nie jest zarozumiały, ma bardzo dobre pomysły, szalony, przyjacielski i można mu zaufać. W zespole mówią na niego Lou. Kocha śpiewać. 


Eathan Brown. 
To 17-letni chłopak. Mieszka z rodzicami w centrum Londynu. Chodzi do klasy z dziewczynami. Przyjaźni się z Alfie'm. Ma duże zielone oczy, ciemny blond włosy i ma 178 cm wzrostu. Jest dobrym przyjacielem dla Jess, którą zawsze wspiera. Traktuje ją jak swoją siostrę o którą zawsze dba. Kiedyś darzył ją czymś więcej, ale pojawił się Styles i to się zmieniło? Lubi imprezować, pić, palić, ale nienawidzi ćpać. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi. Dobrze dogaduje się z każdym, ale nie przepada za chłopakami, którzy kręcą się wokół jego przyjaciółek. Chce znaleźć kogoś kogo pokocha. Mieszka z mamą w Londynie, a Jego Ojciec mieszka w Bradford. Eathan odwiedza go w weekendy. 
Alfie Benett.
To 17-letni chłopak. Chodzi do klasy z dziewczynami. Przyjaźni się z Eathan'em. Ma duże czarne oczy, brązowe włosy i 175 cm. wzrostu. Jest skryty w sobie i nie zawsze mówi to co czuje, lecz w towarzystwie przyjaciół czuje się jak w rodzinie. Lubi imprezować, ale nie pije za dużo, bo lubi kontrolować to co robi. Ma tunel i chce sobie zrobić tatuaż.Jego rodzice są razem, ale nie są szczęśliwą rodziną. Dlatego Alfie kiedyś ćpał i trafił na odwyk, ale dziewczyny i Eathan go stamtąd wyciągnęli. Jest im za to wdzięczny i zawsze służy swoją pomocą. Jest szalony i lubi dokuczać wszystkim. Szczególnie lubi się droczyć z Jess. Nie szuka miłości. 
Charlie Johnson.
Ma 39 lat. Jest to wysoki brunet o dużych błękitnych oczach. Zostawił swoją żonę, z którą miał dziecko dla innej kobiety. Teraz jest szczęśliwy, bo ma dwójkę dzieci. Postanowił po kilkunastu latach odnaleźć swoją córkę Jess. Jej ciocia Veronica nie pozwalała mu się z Nią kontaktować, ale On w końcu się wziął do roboty i zobaczył się z córką. Chce teraz poprawić z Jessic'ą kontakty. Charlie pracuje w policji. Kiedyś był w wojsku, ale to nie dla niego. Teraz ma dobrą posadę i może utrzymać swoją rodzinę. Mieszka na obrzeżach Londynu. Jest zaborczy i zazdrosny o swoją partnerkę, z którą nie ma jeszcze ślubu oraz o córkę, która jak się okazało ma już chłopaka. Nie lubi sprzeciwów, ani jak ktoś podważa jego zdanie. Mimo wszystko jego bliscy zawsze mogą na Niego liczyć 
Monic Bloom. 
Ma 33 lata. Jest to niska blondynka o jasnych oczach. Ma dwójkę dzieci, które kocha nad życie. Była Ona przyczyną rozwodu rodziców Jessic'i. Była bardzo szczęśliwa kiedy Charlie wybrał Ją, a nie mamę Jess. Monic pracuje jako fryzjerka. Jeszcze nie zastanawiała się nad ślubem z Charlie'm jakoś nie mieli na to czasu. Jak jej partner oświadczył, iż zamierza znów utrzymywać kontakt z córą ucieszyła się, ale z drugiej strony była zła. Udaje miłą dla Jess, ale to się może zmienić. Ma siostrę Martinę, która pracuje jako striptizerka w klubie nocnym, Jest jej trochę wstyd z tego powodu, bo jej siostra ma 30 lat. Kocha swoją rodzinę i dal bliskich zrobi wszystko. 

Veronica Milton. 
Jest to 35-letnia kobieta. Miała męża, ale zginął w wypadku samochodowym. Nigdy o Nim nie wspomina. Jest pochłonięta swoja pracą. Z zawodu jest adwokatem. Uwielbia to co robi. Dzięki temu ma dużo pieniędzy. Jej siostra Miranda zginęła podczas napadu. Przez co Veronica musiała się zająć swoją chrześnicą. Na początku myślała, że nie da rady, bo Jessica się zmieniła i zaczęła być nie dobra. Ale po kilka miesiącach już jakoś dawała sobie radę. Veronica okłamywała Jess w sprawie jej Ojca. Teraz kiedy jej chrześnica ma chłopaka to widzi w Niej zmiany. Może zająć się pracą i może znajdzie jakiegoś chłopaka. 
Mia Johnson. 
To 4-letnia dziewczynka. Ma śliczne niebieskie oczka i włosy koloru ciemnego blond. Ale z czasem jej włosy się rozjaśnią i będą jak jej mamy. Ma brata Pitera i nigdy nie słyszała o swojej starszej siostrze Jess. Pewnego dnia ją poznaje i jest zdziwiona. Mia jest bardzo mądrą, wstydliwą, uroczą dziewczynką. Mimo tak młodego wieku uwielbia zespół One Direction. Kocha swoją rodzinę i po pewnym czasie przyzwyczaja się do Jessic'i. 
Piter Johnson
To 8-letni chłopak. Ma włosy koloru ciemnego blondu, a oczy duże i brązowe. Jego mama lubi jak układa sobie grzywkę, ale On woli postawić włosy na żel, tak jak jego tato. Jest uroczym dzieckiem. Zawsze dbał o swoją małą siostrzyczkę Mię. Jak każde rodzeństwo się kłócą, ale później i tak się godzą i razem bawią. Kiedy dowiedział się o tym, że ma starszą siostrę ucieszył się, bo nie będzie już najstarszy. Dobrze się uczy i chce być policjantem ja Jego tato. 
Matthew (Matt) Williams.
To 25-letni chłopak. Skończył szkołę policyjną i szukał pracy. W ostatniej chwili zadzwoniła do Niego ciotka Jess i zatrudniła do pilnowania chrześnicy. Wyjaśniła mu całą sprawę i to jaki kontakt Jessica ma teraz z mężczyznami. Pierwszy raz kiedy Ją zobaczył pomyślał, że jest ładną, fajną, pyskatą dziewczyną, ale jak się przestraszyła Jego kolegi z pracy to zrozumiał co przeszła i jak musi się czuć. Polubił Ją i chcę by czuła się bezpieczna w Jego towarzystwie. Parę miesięcy temu żona go zostawiła i uciekła z kolegą. Załamał się, ale jakoś to odreagowuje. Nie polubił chłopaka Jess, ale nie daje po sobie tego poznać. Ma nadzieję, że chronienie Jess wyjdzie mu i zostanie w tej pracy. Ale nie wie, że będzie ciężko pohamować się przy 17-letniej dziewczynie.. 

Thomas (Tom) Mayson.
Jest to 26-letni mężczyzna. Pracował wcześniej w firmie ochroniarskiej, ale dzięki znajomości Ojca Jess dostał pracę jako Jej ochroniarz. Przyjął Ją, bo potrzebował większego zarobku, a Veronica zaproponowała dużą kwotę. Nie polubił Jess, bo wydaje mu się głupią nastolatką, które nie wie co znaczy życie. Nie słyszał o próbie gwałtu ponieważ nikt go nie poinformował, bo wystarczy jak jeden z Nich będzie to wiedział. Tom nie za bardzo wie co się dzieje z Jess kiedy się np. Jego wystraszyła. Ale z czasem się dowie co przeszła i jakoś to zaakceptuje. Ale nie wie czy Ją polubi, gdyż sądzi, że jest rozpieszczona i pyskata. 
Tom nie ma żony, bo od 2 lat jest singlem, gdyż Jego dziewczyna wyjechała zostawiając Go bez żadnej wiadomości. Ma nadzieję, że da radę utrzymać stanowisko pracy. Polubił od razu Matt'a i ciocię Jess.

Derec Piterson. 
Jest to 35-letni lekarz (ordynator miejskiego szpitalu) Jest po rozwodzie. Nie ma dzieci. Po przez pracę starał się zapomnieć o zdradzie żony. Ma powodzenie u kobiet. Lecz pewnego dnia poznaje Jessic'e Milton, która ma poważne problemy. A wraz z nią poznał Veronic'ę, która mu się od razu spodobała. Więc postanawia jakoś to ogarnąć i zbliżyć się do kobiety. Są małe problemy., bo gdzie ich nie ma? Ale  z czasem coś się układa. 
Mieszka sam w wielkiej białej willi na obrzeżach Londynu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy